Redermalizacja skóry

(Xela Rederm, Electri, H&S)-usuwanie przebarwień, rozświetlenie ,lifting skóry.

To innowacyjna metoda odbudowy skóry, korygująca przedwczesne oznaki starzenia oraz pomagająca usunąć przebarwienia.

Redermalizacja  reguluje biochemiczne procesy w komórkach ,blokuje wolne rodniki, daje zwiększony poziom nawilżenia i ujędrnienia tkanek. Może być stosowana w każdym wieku, również u osób o wrażliwej ,atopowej skórze. Zabieg świetnie sprawdza się dla cer odwodnionych, ziemistych, naczynkowych z problemem przebarwień.

XELA REDERM to preparaty, które dzięki unikalnej formule połączenia nieusieciowanego kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym, dają wyraźny i długotrwały efekt.

Xela Rederm to preparaty o różnym stężeniu (1,1%,1,8%,2,2%)w zależności od potrzeb skóry.

-przywracają zdrowy koloryt,

– rozjaśniają plamy pigmentacyjne,

-niwelują zmiany potrądzikowe-blizny i przebarwienia.

Efekt zabiegu to widoczna zwiększona  elastyczność, wyrównanie konsystencji, spłycenie zmarszczek i rozświetlenie skóry twarzy, dekoltu i innych okolic.

Preparat ELECTRI  to błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry bez długiej rehabilitacji, zalecany do trudnych okolic ,jak np. okolica wokół oczu.

Już tylko 1 zabieg :

-rozjaśnia cerę,

-reguluje mikrokrążenie,

-zapobiega zmianom starzeniowym,

-poprawia strukturę skóry,

-naturalnie nawilża skórę,

PREPARAT H&S   przeznaczony jest do skóry alergicznej, wrażliwej , naczynkowej.

Zdecydowanie poprawia jej napięcie, uwodnienie, rozjaśnia, a przez co powoduje ,że naczynka są mniej widoczne. Wygładza zmarszczki i poprawia koloryt skóry delikatnej.

Najlepsze efekty uzyskuje wykonując zabieg mezoterapii w serii, zwykle od 2 – 3 zabiegów  w odstępach 21 dniowych, w celu podtrzymania efektów pojedynczy zabieg nie częściej niż co 3 – 6 miesięcy.