Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy - modelowanie konturów twarzy.

Czym jest wolumetria twarzy?

Wolumetria (lifting hybrydowy) to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu, poprzez modelowanie i subtelne dodanie objętości, uniesienie tkanek w miejscach, gdzie utraciliśmy poduszeczki tłuszczowe, a tym samym podporę i rusztowanie dla skóry.

Podczas zabiegu wolumetrii twarzy stosowane są dwa lub trzy różne produkty, które stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania czy sztucznego efektu. To połączenie  dwóch różnych technologii NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu.

Produkty podawane są specjalna techniką i w odpowiednie, ściśle określone miejsca, dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta  i służą do modelowania okolic policzków, brody, łagodnego przywracania utraconych konturów i proporcji twarzy.

Wolumetria twarzy hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Natychmiastową poprawę  wyglądu  zobaczysz od razu po zabiegu, choć efekt będzie się nasilał z czasem, pełen uzyskuje się zwykle po około 1 miesiącu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji. Można powtórzyć zabieg po około roku.

Przeciwwskazania:

  • kobiety w ciąży i karmiące,
  • gorączka, infekcje skóry,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • przejście niedawno innych zabiegów.